Zásnubní prsteny klasik

Tradičním materiálem pro výrobu zásnubního prstenu jsou drahé kovy, nejvhodnější je bílé zlato, platina nebo palladium. Tyto bílé kovy nechají plně vyniknout optickým vlastnostem briliantu. Do prstenu se dá vsadit i jiný drahokam, jako je například moissanit. Tento kámen objevený v meteoritech, některými vlastnostmi předčí i diamant. Avšak použít se dá i zlato různých barev, nebo barevný kámen.

Z05 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - bílé zlato, briliant pr. 4mm - cena od 9500,-kč, podle velikosti a kvality briliantu. Možnost volby bílého, růžového a nebo žlutého zlata a také lesklého a matného povrchu.
Z03 Zásnubní prsten z oranžového zlata s hnědým briliantem, cena od 13000,-kč podle velikosti a kvality diamantu. Možnost volby bílého, růžového a nebo žlutého zlata a také lesklého a matného povrchu.
Z15 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - bílé zlato, briliant pr. 3,5mm - cena od 9000,-kč, podle velikosti a kvality briliantu. Možnost volby bílého, růžového a nebo žlutého zlata a také lesklého a matného povrchu.
Tradičním materiálem používaným pro zásnubní prsteny je bílé zlato a platina. Svou bílou barvou dají, tyto drahé kovy, vyniknout brilanci diamantů. Vzniká tak dokonalé a nadčasové spojení kovu a kamene. Zásnubní prsten však skutečně ožívá, až aktem předání milované ženě.
Z04 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - Palladium, briliant. cena od 16000,-kč, podle kvality a velikosti briliantu. Možnost volby bílého, růžového a nebo žlutého zlata a také lesklého a matného povrchu.
Z02 ZÁSNUBNÍ PRSTEN UZEL - palladium, briliant, cena od 13000,-kč podle velikosti a kvality briliantu, prsten je také možné vytvořit z jakékoliv barvy zlata
Z12 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - bílé zlato, briliant pr. 3,2mm - cena od 8000,-kč, podle velikosti a kvality briliantu
Z14 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - bílé zlato, briliant pr. 2,8mm - cena od 7000,-kč, podle velikosti a kvality briliantu. Možnost volby bílého, růžového a nebo žlutého zlata a také lesklého a matného povrchu.
Z01 ZÁSNUBNÍ PRSTEN - žluté zlato, platina, briliant - cena od 15000,-kč, podle velikosti a kvality briliantu