Blog

Jak s partnerem opravdu prožít první máj

Pro většinu Čechů je toto datum spojeno s jarem, všechno kvete, zpívají ptáci a teploty jsou parádní. A hlavně, nejen slovy klasika- „první máj je lásky čas“.

Užijte si prodloužený víkend. Pokud jste zaneprázdněný pár, pak je první máj skvělou příležitostí na krátkou dovolenou.

Překvapte svého partnera. Je snadné se navzájem považovat za samozřejmé, když jste spolu dlouho. Využijte první máj a ukažte, že ho stále milujete jako na začátku vztahu. Naplánujte a připravte nečekané překvapení.

 

1 maj zasnubni prsten 153

Darujte partnerovi šperk. Jsou dary, kterými prostě nemůžete nic pokazit, šperky jsou pro tuto příležitost skvělá volba. Ideální je šperk se symbolikou vašeho vztahu.
Víno a večeře: Ať už v luxusní restauraci nebo doma, jídlo je skvělý způsob, jak vytvořit dokonalou večerní atmosféru.
Připomenout si vzpomínky: Pokud jste s partnerem již dlouho, zažili jste spoustu společných chvil. Vytáhněte alba s fotkami, hupsněte do cloudu pro videa nebo vyražte na zamilované místo.

Ideální příležitost pro zásnuby. Pánové často tento čas zvolí k vyznání… pokleknutí… a následuje zásnubní prsten… ANO… Potom vás čekají opojné diskuse o představách svatby a krásách společného života.

Toto je jen lehká inspirace, jak si tento krásný den užít. Možností je přeci tolik!
Nebo vše spojte do jednoho velkolepého zásnubního dne…

Pavla a David Lomosovi

logoff

Jungmannova 217,
Roztoky u Prahy 252 63

+420777282720
[email protected]

Vše co potřebujete

Navštivte nás

Zavoláme vám a domluvíme se na termínu prohlídky. Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.