Snubní prsteny STONES

Zásnubní prsteny STONES

Zásnubní prsteny STONES

Lidé se od pradávna obklopují drahými kovy a drahokamy, které se snaží vsazovat do šperků. My vám přinášíme možnost ozdobit snubní prsteny různými drahými kameny. Nejčastěji používaným a nejvhodnějším drahokamem je diamant, ideálně broušený do kulatého briliantového výbrusu - tedy briliant. Diamant má nejvyšší indexu lomu světla a nejvyšší tvrdost. To jsou parametry, které právě v briliantovém výbrusu dávají vyniknout maximálnímu třpytu.

Do snubních prstenů vsazujeme jak diamanty přírodní, tak i laboratorně pěstované growe lab Diamonds.

Dalším velice zajímavým drahým kamenem je s vysokým třpytem je moissanit. Ten se vyskytuje v přírodní podobně a člověk se ho dnes naučil i syntetizovat, a dokáže ho vyrobit. To jsou drahé kameny, které do snubních prstenů doporučujeme. Které naopak nedoporučujeme? Je to nejrozšířenější imitace náhražka briliantů zirkon přesněji řečeno kubická zirkonie. Jeho největším handicapem je relativně nízká tvrdost. Zpočátku se zirkony v snubních prstenech třpytí stejně jako brilianty, ale časem se začnou při běžném nošení odírat a ztrácí svůj třpyt a lesk. Tento stav je neměnný a nevratný. Diamanty ani moissanity mají takovou tvrdost, že je při nošení neodřete.

Snubní prsteny vytváříme vždy na zakázku pro jednotlivé snoubence. V galerii najdete inspiraci, jak by váš vysněný prsten s drahými kameny mohl vypadat, zároveň pro vás můžeme navrhnout a vytvořit zcela nový design. Brilianty i moissanity se dají vsadit v podstatě snubního prstenu z jakéhokoliv kovu. My pracujeme, jak s tradičními drahými kovy jako je zlato 6 odstínů, platina, stříbro, palladium. Zároveň k výrobě snubních prstenů používáme kovy netradiční, vysoce ušlechtilé jako je titan, tantal, zirconium či chirurgická ocel.

Zásnubní prsteny STONES

b01-snubni-prsteny-brilianty-zlato-52.jpg.webp

B01-Snubní prsteny. Dámský je zdoben do dvou třetin obvodu řadou briliantů, pánský zůstává jednoduchý. K výrobě prstenů můžeme použít, bílé, růžové, žluté zlato nebo platinu, titan, tantal…

b02-snubni-prsteny-brilianty-platina.jpg.webp

B02-Snubní prsteny. Do dámského prstenu jsou kolem dokola vsazeny drahé kameny, vybírat můžete z přírodních nebo laboratorních diamantů nebo moissanitů.

b02-snubni-prsteny-brilianty-platina.jpg.webp
b03-snubni-prsteny-briliantove-atelier.jpg.webp

B03-Snubní prstýnky. Pánský prsten je minimalistický, dobře kombinovatelný s hodinkami. Dámský prsten je na třetině obvodu zdoben brilianty. Kvůli větší praktičnosti zůstává na druhé straně v dlani hladká kovová plocha.

b04-snubni-prsteny-moisanit-atelier.jpg.webp

B04-Snubní prsteny z platiny. Design dámského prstenu podtrhuje výrazný styl vsazení drahokamů-přírodních nebo lab grown briliantů, moisanitů či jiných drahých kamenů – safíry, smaragdy, rubíny, tanzanity…

b04-snubni-prsteny-moisanit-atelier.jpg.webp
b05-snubni-prsteny-briliant-original.jpg.webp

B05-Snubní prsteny z růžového zlata. Pánský prsten je v podstatě stejný jako prsten dámský, ale bez kamenů. Počet drahých kamenů a délku kamínkové linky můžete volit podle vašeho přání. Libovolná je i šíře snubáků. Lišit se mohou i různým materiálem- zlato, stříbro, titan, zirkonium, tantal, platina…

b06-snubni-prstynky-kaminky-minimalisticky.jpg.webp

B06-snubní prsteny s ostře řezanými hranami. Na obrázku jsou prsteny z bílého zlata s porhodiovaným povrchem. Vybírat můžete mezi leskem nebo matem či zvolit jiný kov. Počet briliantů nebo jiných drahých kamenů je také bez omezení.

b06-snubni-prstynky-kaminky-minimalisticky.jpg.webp
b07-snubni-prsteny-briliant-na-zakazku.jpg.webp

B07-Snubní prsteny s trojicí solitérně vsazených diamantů vybroušených do briliantového výbrusu. Tvar obou prstenů vychází z tzv. anglických snubních prstenů, které patří mezi nejpraktičtější a nejoblíbenější prsteny.

b08-snubni-prsteny-briliantove-atelierove.jpg.webp

B08-V Čechách nenarazíte na mnoho mužů s drahými kameny ve snubním prstenu. Ženy naopak třpyt briliantů doslova milují ? Do snubáků doporučujeme výhradně přírodní anebo laboratorní (lab grow) brilianty či moisanity. Dejte pozor na zirkony, ty se časem odřou a přestávají se blýskat, jsou totiž oproti diamantům výrazně měkčí. Nejen James Bond ví, proč jsou diamanty věčné.

b08-snubni-prsteny-briliantove-atelierove.jpg.webp
b09-snubni-prsteny-briliant-moderni.jpg.webp

B09-Snubní prstýnky z bílého zlata. Pánský prsten je vlastně stejný jako dámský prsten, avšak nezdobí ho drahé kameny. Počet drahokamů a délku kamínků zvolit podle přání. Různá může být i šířka prstenů. Neomezujte se ani výběrem materiálu- zlato různých barev, titan, platina, zirkonium, tantal, chirurgická ocel…

b10-snubni-prsten-originalni-diamant.jpg.webp

B10-Snubní prsten SPIRIT UNO. Briliant barvy cognac je vsazen do letmého výřezu v obroučce prstenu z oranžového zlata. Vše tvoří tvarovou i barevnou harmonii. Místo přírodního diamantu můžeme použít například laboratorní drahokam moissanit.

b10-snubni-prsten-originalni-diamant.jpg.webp
b11-snubni-prsten-studio-sperk.jpg.webp

B11-Snubní prsten SPIRIT TRIO ukrývá v přísně geometrické obroučce tři brilianty. Zde je prsten vyroben z platiny vysokém lesku. Již je dávno po svatbě a máme zprávy, že Martina nosí prsten ráda a jako o život. Materiál se dá použít různý- stříbro nebo zlato libovolné barvy, titan, palladium.

b12-snubni-prsteny-smaragd-zlatnictvi-minimalisticky.jpg.webp

B12-Snubní prsten KVADI UNO ze žlutého zlata se smaragdem. Do snubních prstenů vsazujeme různé přírodní i laboratorní drahokamy- safír, rubín, tanzanit, turmalín, zirkon, morganit, akvamarín - výběr je jen na vás.

b12-snubni-prsteny-smaragd-zlatnictvi-minimalisticky.jpg.webp
b13-snubni-prsteny-briliantove-designovy.jpg.webp

B13-Snubní prsten RONDI TRIO. Úžasný komfortní tvar snubního prstenu, ze všech tvarování asi nejpraktičtější. Počet a rozložení drahých kamínků může být v prstenu libovolný, kreativitě se meze nekladou. Jako pánskou variantu většinou snoubenci volí stejný prsten bez kamenů.

b14-snubni-prsteny-briliantove-ruzove-zlato.jpg.webp

B14-Dámský snubní prsten z růžového zlata 585/1000 s ručně vsazenými brilianty. Prostě krása ?

b14-snubni-prsteny-briliantove-ruzove-zlato.jpg.webp
b15-snubni-prsten-titan-brilianty.jpg.webp

b15-Snubní prsteny RONDI UNO z Titania. Titanium je ušlechtilý, lehký a pevný kov na který se nevyskytují alergické reakce.

b16-snubni-prsteny-briliant-platina.jpg.webp

B16-Snubní prsten SPIRIT UNO je osazen bílým briliantem, jenž svírá obroučka z bílého zlata ve vysokém lesku. Pro ženicha můžete vybrat jakýkoli prsten, třeba z kolekce DALOO KLASIK, LINE. Výběr barvy kovu a povrchu je jen na vás – platina, titan, tantal…

b16-snubni-prsteny-briliant-platina.jpg.webp
b17-tenke-cerne-snubni-prsteny-strukturovane.jpg.webp

B17-Různě široké snubní prsteny z různých kovů a s různým designem. Můžete nosit i více úzkých snubáků, nebo např. jeden jako zásnubní a druhý jako snubní, či oba jako snubní, jenž budou symbolizovat muže a ženu… Invenci se meze nekladou.

b18-snubni-prsten-diamant-original.jpg.webp

B18-Snubní prsten KVADI BICO vyroben v kombinace tmavého titania a bílého stříbra. Do prstenu je vsazen hnědý briliant. Stříbro můžete obměnit žlutým, růžovým či bílým zlatem. Varianta pánského prstenu může být bez kamenu.

b18-snubni-prsten-diamant-original.jpg.webp
b19-snubni-prsteny-bile-zlato-netradicni.jpg.webp

B19-KVADI. Dámský snubní prsten. Jednoduchost, čistota, praktičnost… Když si odmyslíte drahý kámen v prstenu, máte tu možnou variantu pánského snubního prstenu do páru.

Přijďte se k nám podívat
Zavoláme vám a domluvíme se na termínu prohlídky. Stačí, když nám na sebe dáte telefon.
Sem zadejte své telefonní číslo

logoff

Jungmannova 217,
Roztoky u Prahy 252 63

+420777282720
[email protected]

Vše co potřebujete

Navštivte nás

Zavoláme vám a domluvíme se na termínu prohlídky. Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.