Blog

SNUBNÍ PRSTENY JAKO ORIGINÁL

Vážení snoubenci, probíráte se nekončící nabídkou snubních prstenů na webových stránkách a všechny vám připadají bez nápadu, fádní a stejné, jako by si z oka vypadly?

Vybíráte z katalogu snubních prstenů z předem definovaným designem bez šance cokoliv na jejich vzhledu změnit?


Valná většina dnes prodávaných snubních prstenů jsou vlastně průmyslové výrobky. Již dávno neplatí, že šperky se vyrábí ručně ve zlatnické dílně. Drtivá část snubních prstenů se vyrábí sériově, stejně jako například mobilní telefony či auta.

Snubní prsteny si lidé pořizují většinou jednou za život. Nenechte se tedy do tohoto světa natlačit. Nespokojte se s průměrným výrobkem, chtějte něco víc, vytvořte neotřelý vlastní originální design vašich snubních prstenů.

Nechte vzniknout originálním snubním prstenům, vytvořeným přímo pro vás.

V našem ateliéru vytváříme zakázkové šperky, zásnubní prsteny a snubní prsteny.

Na prvním místě jste vždy vy jako klient. Na společné osobní schůzce nasloucháme vašim představám a společně tak vymýšlíme podobu nových šperků.

Právě svatba, její realizace a například na míru vytvořené snubní prsteny jsou pro snoubence často příležitostí k intenzivní spolupráci na něčem společném, novém a budoucím.

Tato společná energie, kterou do nově vznikajících snubních prstenů vložíte vás bude provázet celým životem.

Za svoji kariéru šperkaře jsem již potkal stovky snoubenců a společně jsme vytvořili úžasné šperky.

David Lomos

logoff

Jungmannova 217,
Roztoky u Prahy 252 63

+420777282720
[email protected]

Vše co potřebujete

Navštivte nás

Zavoláme vám a domluvíme se na termínu prohlídky. Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.